Bur photo
sobota, 12. oktober 2013
Po dežju na Dobravi!
Copyright@J.Borišek
2012
Peračica
Copyright@J.Borišek
2012
1 komentar:
PeterSfoto
16. oktober 2013 ob 19:40
Tale slap si pa fajn ujel. Jest bi le odkloniral tisto cev desno.
Odgovori
Izbriši
Odgovori
Odgovori
Dodaj komentar
Naloži več ...
‹
›
Domov
Prikaži spletno različico
Tale slap si pa fajn ujel. Jest bi le odkloniral tisto cev desno.
OdgovoriIzbriši